DLA KLIENTA FIRMOWEGO

Rocznica firmy, otwarcie nowego zakładu bądź siedziby lub też uświetnienie sukcesu Państwa przedsiębiorstwa to okoliczności sprzyjające uroczystemu przyjęciu przy smakowicie przygotowanym stole.

Państwa pracownicy, znajomi, kontrahenci mogą wspaniale się bawić przy wykwintnym stole bankietowym, wystarczy tylko fachowa obsługa, doskonałe menu dostosowane do charakteru, miejsca i rangi imprezy, oraz wyjątkowy klimat. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania dla Państwa takiej uroczystości.

Organizujemy imprezy o różnym charakterze i formie - od niewielkich szkoleń do obsługi dużych konferencji. Dysponujemy szerokim wachlarzem zestawów na spotkania konferencyjne od zestawów kawowych począwszy a na obiedzie skończywszy.

Słodkości w postaci małych ciasteczek są najlepszym dodatkiem do kawy i herbaty. Podczas przerwy kawowej najlepiej sprawdzają się mini rogaliki, muffinki, ciasteczka z ciasta francuskiego i tartinki. Na szkoleniowy lub konferencyjny stół w szczególności polecamy wykwintne kanapki, rozmaite sałatki oraz deski wędlin i serów. Gorąca herbata i doskonała kawa dodadzą uczestnikom energii podczas długich seminariów.

Wiemy, że głodny pracownik, to zły pracownik, dlatego posiadamy w swojej ofercie obiady pracownicze, regeneracyjne oraz lunche. Dostarczamy obiady do firm, biur, instytucji i odbiorców indywidualnych. Zawsze dowozimy jedzenie świeże i na czas.

Obiady serwowane przez nas dostarczane są w estetycznych opakowaniach jednorazowych. Proponujemy również podanie dowiezionych dań przez naszą wyspecjalizowaną obsługę kelnerska na zestawie porcelanowej. Posiłki przywozimy pod wskazany przez Państwa adres na umówioną godzinę. Nasz serwis cateringowy zaspokoi nawet bardzo pilne potrzeby – prosimy o telefon, jeśli potrzebują Państwo posiłków prawie ‘od zaraz’.

Dewizą naszego cateringu jest wysoka jakość i różnorodność dań, dlatego wszystkie potrawy smakują wyśmienicie. Każdy Klient może liczyć na naszą elastyczność i otwartość na sugestie oraz życzenia.

Dla Państwa zorganizujemy:

  • Święta Wielkanocne
  • Święta Bożego Narodzenia
  • Andrzejki
  • Sylwester
  • Rocznice powstania firm
  • Oferty bankietowe
    Itp.

GALERIA: BANKIETY, PRZYJĘCIA:

Rajskie Jadło Galeria Łódzka | Fotogaleria

GALERIA: DELIKATESY, TARTINKI, SAŁATY:

Rajskie Jadło Galeria Łódzka | Fotogaleria
 
 
Rajskie jadło znajdź nas na Facebook