Dobra Restauracja Łódź, Obiady domowe Łódź | Rajskie Jadło Manufaktura, Teofilów, Bałuty, Galeria Łódzka, Port Łódź

Rajskie Manu

Restauracja Rajskie Manu

Dobra restauracja w łódzkiej manufakturze to Rajskie Manu. Najwyższa jakość i profesjonalna obsługa przyciąga wielu Gości, również tych zagranicznych, którzy chcąc w pełni skorzystać z wizyty w Polsce i uroków pofabrycznej Manufaktury przychodzą do nas zasmakować polskiej i lokalnej łódzkiej kuchni w nowoczesnym wydaniu.

Doskonałe śniadania które serwujemy codziennie od godz 9:00, łódzka kuchnia i świetna atmosfera sprawiają, że Rajskie Manu jest licznie odwiedzane przez gości.

Kuchnia restauracji opiera się na tradycyjnych daniach polskich. Nie zabrakło w niej więc schabowego z kością, zrazów z dzika, pysznej kaczki czy rolady karkowej. Naszą dumą jest siekany tatar z polędwicy wołowej.  Tradycyjne dania ziemi łódzkiej to istny hit, którego każdy musi spróbować. Kapuśniak z prażokami, czy łódzka zalewajka.

Niesztampowe wnętrze, którego założeniem było stworzenie przestrzeni pobudzającej apetyt i przytulnego miejsca do spędzenia czasu, przyciąga spojrzenia zwiedzających Manufakturę.

Restauracja dysponuje ponad 120 miejscami w lokalu, oraz 60 w ogórdku letnim. W lokalu są trzy niezależne sale: Rajska dla 56 osób, Klubowa dla 34 oraz Zalewajkowa dla 33 osób.

Lokal błyskawicznie obsługuje wycieczki oraz grupy osób. 

Organizujemy niezapomniane przyjęcia, bankiety, chrzciny i komunie.

Good Polish restaurant in Manufaktura Lodz.

 

Restauracja Rajskie Manu / Najlepsze śniadania w Manufakturze

Rajskie Jadło Bałuty

Bistro zlokalizowane przy ul. Zachodniej 27 to szczególne miejsce na łódzkiej mapie Bałut, ponieważ niegdyś znajdował się tu Bar Bałucki, który łodzianie wspominają z nostalgią. Tradycyjna kuchnia łódzka, kapuśniak z prażokami, zalewajka, czy kluski leniwe, które po latach wracają na Bałuty to prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy.

Odświeżony klimat Rajskiego Jadła na Bałutach utrzymany jest w stylu retro z utrzymaniem 50-letniej historii tego miejsca. Dodatkowego ciepła we wnętrzu (i sercach ;)) dodają fotografie starej Łodzi, które można podziwiać na ścianach. Tekstylia, poduszki i piękne zasłony tworzą niezwykle przytulny klimat, a miejsce przy oknach, na których można usiąść wśród wielu poduszek sprawia, że można poczuć się jak w domu. Charakterystycznym dla wszystkich naszych lokali elementem jest drewniana deska przedstawiająca nasze logo, która uzupełnia i dodaje charakteru całemu wnętrzu.

Codziennie to między innymi Bałuty zapewniają domowe obiady setkom łodzian. Gwarantujemy dowóz nie tylko do biurowców, ale i na pojedyncze zamówienia.

Rajskie Jadło Galeria Łódzka

Bistro Rajskie Jadło w Galerii Łódzkiej to połączenie części, gdzie można zakupić obiady w korzystnej cenie #jakumamy, jak również delikatesów, w których znajdziecie pyszne wędliny wolne od konserwantów czy aromatyczne sery. Strefa delikatesowa oferuje również typowe łódzkie sznytki zawierające nasze produkty, sałatki i pożywne zapiekanki. Cieszy nas, że po nasze delikatesowe wyroby przyjeżdżają mieszkańcy nawet najodleglejszych zakątków Łodzi.

Usytuowanie na parterze, w pobliżu piekarni i cukierni, jeszcze dobitniej pokazuje rzemieślniczy charakter naszej sieci.
Drewniana deska z logo to element, który wyróżnia lokal i jest charakterystyczny całej sieci. Tradycyjna, łódzka kuchnia, której możemy tutaj smakować cieszy Gości z całego województwa, przyjeżdzających do Łodzi w odwiedziny. Sprawdzone dania #jakumamy stały się głównym posiłkiem dla wielu mieszkańców pobliskiego, łódzkiego Manhattanu.

Kapuśniak z prażokami, zalewajka ze sznytką czy schab z kością to dania, które cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów.

Rajskie Jadło Teofilów

Nasze bistro przy ul. Traktorowej 63 to kolejne miejsce, gdzie możecie zasmakować typowej, łódzkiej kuchni i obiadów #jakumamy. Każdy łodzianin i nie tylko znajdzie tutaj coś dla siebie; przepyszny kapuśniak z prażokami, zalewajka ze sznytką czy sezonowe knedle z truskawkami podane z kapustą to dania, które każdy pamięta z dzieciństwa i domowego zacisza. Odświeżone wnętrze w przeważających szarościach ciekawie dopełniają czerwone elementy zawarte na zasłonach, tekstyliach oraz poduszkach. Ciekawym smaczkiem jest miejsce przy oknie, na którym każdy może usiąść i w przytulnej atmosferze spędzić czas jedząc obiad czy czekając na swoje danie. Jak w każdym lokalu znajduje się tutaj drewniana deska przedstawiająca nasze logo i łącząca wszystkie nasze lokale.

Codziennie to między innymi Teofilów zapewnia domowe obiady setkom łodzian. Gwarantujemy dowóz nie tylko do biurowców, ale i na pojedyncze zamówienia.

Rajskie Jadło Port Łódź

W Porcie Łódź znajdziecie nasze bistro w strefie restauracji, nie sposób nas tam nie zauważyć, ponieważ z daleka już widać charakterystyczną dla nas drewnianą deskę z logo, która zdobi ścianę. Odświeżone wnętrze głównie w biało-szarych barwach przyciąga spojrzenia klientów Portu Łódź, którzy po zakupach odwiedzają nas, aby zasmakować typowej, łódzkiej kuchni #jakumamy.
Tutejsza pomidorówka zdobywa podniebienia wszystkich gości, bez względu na wiek! Jest również polecana w oficjalnych broszurach Portu Łódź jako danie idealne dla najmłodszych.

Rajskie Jadło w Porcie Łódź było pierwszą restauracją bufetową w tym miejscu. Typowo łódzkie dania, które serwujemy w naszym bistro to smaki, obok których nie da się przejść obojętnie.

DELIKATESY, CATERING, GALERIA ŁÓDZKA

Rajskie Jadło w Galerii Łódzkiej to nie tylko pyszne dania kuchni łódzkiej ale też najwyższej klasy delikatesy. Oferujemy Państwu doskonałe wędliny, sery oraz doskonały garmaż naszej produkcji. Przygotowujemy najładniejsze i najsmaczniejsze tartinki, patery i deski na przyjęcia. 

Rajskie Jadło Galeria Łódzka, poziom -1 tel 426346592 mail: galeria@jesc.pl

do góry