Dobra Restauracja Łódź, Obiady domowe Łódź | Rajskie Jadło Manufaktura, Teofilów, Bałuty, Galeria Łódzka, Port Łódź
| Home » OFERTA » Bistro

BISTRO

Rajskie Jadło Manufaktura

Rajskie Jadło Manufaktura | Obiady domowe

Nasze bistro zlokalizowane w Manufakturze przyciąga wielu Gości, również tych zagranicznych, którzy chcąc w pełni skorzystać z wizyty w Polsce i uroków pofabrycznej Manufaktury przychodzą do nas zasmakować typowo polskiej kuchni #jakumamy. Korzystne pakiety pracownicze oraz łódzka kuchnia sprawiają, że Rajskie Jadło jest też jedną z ulubionych restauracji wśród ponad 4 tysięcy pracowników Manufaktury.

Trudno nie zatrzymać się przy przeszklonej witrynie, w której mieści się stolnica do wyrobu ciasta na pierogi czy kluski śląskie. Tu można podejrzeć, że wszystkie dania wykonujemy ręcznie, z dbałością o detale.

Kuchnia restauracji opiera się na tradycyjnych daniach polskich. Nie zabrakło w niej więc schabowego, gołąbków czy gulaszu. Tradycyjne dania ziemi łódzkiej to istny hit, którego każdy musi spróbować. Kapuśniak z prażokami, zalewajka ze sznytką, kluski żelazne czy knedle z truskawkami podane z kapustą to smaki dzieciństwa i pamiętnych obiadów jedzonych u naszych Babć i Dziadków.

Niesztampowe wnętrze, którego założeniem było stworzenie przestrzeni pobudzającej apetyt i przytulnego miejsca do spędzenia czasu z rodziną, przyciąga spojrzenia zwiedzających Manufakturę. W bistro głównymi kolorami są jasna szarość w połączeniu z miętą, co łączy się z koncepcją wprowadzenia do wnętrza zieleni również na obrazach, przedstawiających najpopularniejsze polskie zioła wykorzystywane w kuchni Rajskiego Jadła, tj. rozmaryn, miętę czy czosnek.

Znajdujące się tutaj tekstylia, poduszki oraz rośliny nadają lekki charakter całemu wnętrzu. Dekoracje w oknach nawiązują do tradycyjnych, regionalnych rozwiązań i odwołują się do bogatej historii polskiego folkloru. Bardzo ważnym elementem jest deska z logo Rajskie Jadło, która jest znakiem rozpoznawczym i zdobi ścianę na parterze. W przestronnej sali oraz na zacisznej antresoli przygotowano miejsce dla ponad 70 gości. Latem można również korzystać z uroków ogródka z widokiem na rynek Manufaktury.

Rajskie Jadło Manufaktura | Obiady domowe

Rajskie Jadło Bałuty

Bistro zlokalizowane przy ul. Zachodniej 27 to szczególne miejsce na łódzkiej mapie Bałut, ponieważ niegdyś znajdował się tu Bar Bałucki, który łodzianie wspominają z nostalgią. Tradycyjna kuchnia łódzka, kapuśniak z prażokami, zalewajka, czy kluski leniwe, które po latach wracają na Bałuty to prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy.

Odświeżony klimat Rajskiego Jadła na Bałutach utrzymany jest w stylu retro z utrzymaniem 50-letniej historii tego miejsca. Dodatkowego ciepła we wnętrzu (i sercach ;)) dodają fotografie starej Łodzi, które można podziwiać na ścianach. Tekstylia, poduszki i piękne zasłony tworzą niezwykle przytulny klimat, a miejsce przy oknach, na których można usiąść wśród wielu poduszek sprawia, że można poczuć się jak w domu. Charakterystycznym dla wszystkich naszych lokali elementem jest drewniana deska przedstawiająca nasze logo, która uzupełnia i dodaje charakteru całemu wnętrzu.

Codziennie to między innymi Bałuty zapewniają domowe obiady setkom łodzian. Gwarantujemy dowóz nie tylko do biurowców, ale i na pojedyncze zamówienia.

Rajskie Jadło Teofilów

Nasze bistro przy ul. Traktorowej 63 to kolejne miejsce, gdzie możecie zasmakować typowej, łódzkiej kuchni i obiadów #jakumamy. Każdy łodzianin i nie tylko znajdzie tutaj coś dla siebie; przepyszny kapuśniak z prażokami, zalewajka ze sznytką czy sezonowe knedle z truskawkami podane z kapustą to dania, które każdy pamięta z dzieciństwa i domowego zacisza. Odświeżone wnętrze w przeważających szarościach ciekawie dopełniają czerwone elementy zawarte na zasłonach, tekstyliach oraz poduszkach. Ciekawym smaczkiem jest miejsce przy oknie, na którym każdy może usiąść i w przytulnej atmosferze spędzić czas jedząc obiad czy czekając na swoje danie. Jak w każdym lokalu znajduje się tutaj drewniana deska przedstawiająca nasze logo i łącząca wszystkie nasze lokale.

Codziennie to między innymi Teofilów zapewnia domowe obiady setkom łodzian. Gwarantujemy dowóz nie tylko do biurowców, ale i na pojedyncze zamówienia.

Rajskie Jadło Galeria Łódzka

Bistro Rajskie Jadło w Galerii Łódzkiej to połączenie części, gdzie można zakupić obiady w korzystnej cenie #jakumamy, jak również delikatesów, w których znajdziecie pyszne wędliny wolne od konserwantów czy aromatyczne sery. Strefa delikatesowa oferuje również typowe łódzkie sznytki zawierające nasze produkty, sałatki i pożywne zapiekanki. Cieszy nas, że po nasze delikatesowe wyroby przyjeżdżają mieszkańcy nawet najodleglejszych zakątków Łodzi.

Usytuowanie na parterze, w pobliżu piekarni i cukierni, jeszcze dobitniej pokazuje rzemieślniczy charakter naszej sieci.
Drewniana deska z logo to element, który wyróżnia lokal i jest charakterystyczny całej sieci. Tradycyjna, łódzka kuchnia, której możemy tutaj smakować cieszy Gości z całego województwa, przyjeżdzających do Łodzi w odwiedziny. Sprawdzone dania #jakumamy stały się głównym posiłkiem dla wielu mieszkańców pobliskiego, łódzkiego Manhattanu.

Kapuśniak z prażokami, zalewajka ze sznytką czy schab z kością to dania, które cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów.

Rajskie Jadło Port Łódź

W Porcie Łódź znajdziecie nasze bistro w strefie restauracji, nie sposób nas tam nie zauważyć, ponieważ z daleka już widać charakterystyczną dla nas drewnianą deskę z logo, która zdobi ścianę. Odświeżone wnętrze głównie w biało-szarych barwach przyciąga spojrzenia klientów Portu Łódź, którzy po zakupach odwiedzają nas, aby zasmakować typowej, łódzkiej kuchni #jakumamy.
Tutejsza pomidorówka zdobywa podniebienia wszystkich gości, bez względu na wiek! Jest również polecana w oficjalnych broszurach Portu Łódź jako danie idealne dla najmłodszych.

Rajskie Jadło w Porcie Łódź było pierwszą restauracją bufetową w tym miejscu. Typowo łódzkie dania, które serwujemy w naszym bistro to smaki, obok których nie da się przejść obojętnie.

Rajskie Jadło Sukcesja

To nasze najmłodsze bistro, które można znaleźć w strefie food courtu galerii handlowej Sukcesja. Z pewnością poznacie nas po charakterystycznej dla nas desce przedstawiającej logo, która dla nas jest synonimem lokalnej, łódzkiej kuchni, po której można nas poznać. Łódzka zalewajka ze sznytką, kapuśniak z prażokami i wiele innych potraw, po które klienci odwiedzają nas codziennie to świetne rozwiązanie również dla pobliskich studentów, którzy w przerwie między zajęciami na Politechnice Łódzkiej wpadają do nas po obiad #jakumamy. Oczywiście dla każdego z nich, po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, czeka u nas rabat -15 procent nie tylko na obiady, ale również śniadania.

Rajskie Jadło Piotrków Trybunalski

Rajskie Jadło działa również w galerii Focus Mall, w Piotrkowie Trybunalskim. Tu również można rozsmakować się w daniach kuchni łódzkiej #jakumamy. Kapuśniak z prażokami czy zalewajka ze sznytką to potrawy, które w całym regionie cieszą się ogromną popularnością. Rajskie Jadło w Focus Mall to gwarancja świeżości, smaku i znakomitego stosunku ilości do ceny. Tu za rozsądne pieniądze, każdy naje się do syta!

Wyremontowany lokal na pierwszym piętrze galerii przyciąga szaro-białymi kolorami, jak również charakterystyczną drewnianą deską z logo znajdującą się za barem.

do góry