Dobra Restauracja Łódź, Obiady domowe Łódź | Rajskie Jadło Manufaktura, Teofilów, Bałuty, Galeria Łódzka, Port Łódź
Przyjęcia Manufaktura

Restauracja Rajskie Manu

Rajskie Manu w Manufakturze przyciąga wielu Gości, również tych zagranicznych, którzy chcąc w pełni skorzystać z wizyty w Polsce i uroków pofabrycznej Manufaktury przychodzą do nas zasmakować typowo polskiej kuchni #jakumamy.

Doskonałe śniadania które serwujemy codziennie od godz 9:00, łódzka kuchnia i świetna atmosfera sprawiają, że Rajskie Manu jest licznie odwiedzane przez gości.

Kuchnia restauracji opiera się na tradycyjnych daniach polskich. Nie zabrakło w niej więc schabowego, zrazów z dzika, kaczki czy rolady karkowej. Tradycyjne dania ziemi łódzkiej to istny hit, którego każdy musi spróbować. Kapuśniak z prażokami, czy łódzka zalewajka.

Niesztampowe wnętrze, którego założeniem było stworzenie przestrzeni pobudzającej apetyt i przytulnego miejsca do spędzenia czasu, przyciąga spojrzenia zwiedzających Manufakturę.

Restauracja dysponuje ponad 120 miejscami w lokalu, oraz 60 w ogórdku letnim. W lokalu są trzy niezależne sale: Rajska dla 56 osób, Klubowa dla 34 oraz Zalewajkowa dla 33 osób.

Lokal błyskawicznie obsługuje wycieczki oraz grupy osób. 

Organizujemy niezapomniane przyjęcia, bankiety czy komunie.

ul. Ogrodowa 19A, Łódź

manufaktura@jesc.pl
Menedżer: Sebastian Rutkowski

728596149
426361111

do góry